FAQ

REJON DZIAŁANIA – około 250 km od Opola, lecz tam gdzie potrzebujesz mogę podjechać i poprowadzić twoją wymarzoną imprezę.

mapa

 

MUZYKA – zawsze uzgadniam z Parą Młodą prezentowaną muzykę. Nie jest dla mnie problemem, by na życzenie Państwa młodych stworzyć zmiksowany utwór na pierwszy taniec. Posiadam dużą bibliotekę muzyczną, której przykłady znajdziesz w dziale muzyka.

BLOKI MUZYCZNE – muzykę odtwarzam z urządzeń mechanicznych. Podczas przerw odtwarzam delikatną muzykę instrumentalną.

ZABAWY –  prowadzę konkursy takie jak : zgodność małżeńska, wyprawa do cyrku itp. Dodatkowo tańce integracyjne z Państwem młodym patrz (dział wesele). Nie prowadzę zabaw z podtekstem erotycznym.

SPRZĘT – zawsze zapewniam profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, bańki mydlane, ciężki dym oraz dekorację świateł i własny transport.

REZERWACJA TERMINU –  jeżeli jesteś zainteresowany spytaj o wolny termin. Jestem elastyczny i chętny na spotkanie w celu omówienia szczegółowej oferty. Nie rezerwuję terminu telefonicznie. Termin jest zarezerwowany w 100% po podpisaniu umowy.

CZAS GRANIA – czas jest liczony od wejścia Państwa młodych na sale weselną.
Zazwyczaj gram 12 godzin lecz nie stanowi to problemu by przedłużyć imprezę.

ILOŚĆ OSÓB OBSŁUGUJĄCYCH – dwie osoby, w tym asystent.

ALKOHOL – zawód Wodzireja traktuje bardzo poważnie i nie piję alkoholu.

JĘZYK – prowadzę imprezy tylko w języku polskim. Na specjalnie zamówienie jest możliwość wynajęcia tłumacza j.angielskiego.